⚫⚪⚫کوله پشتی

سفر هزار فرسنگی با قدم اول آغاز می شود ...

 

ره توشه سفر (بخش 35 )

 

نوع مطلب :ره توشه سفر ... (کوله پشتی) ،کارگاه آموزشی مجازی ،

نوشته شده توسط:احمد

              بیداری و هوشیاری رهجو و مسافر نشان از رسیدن به تعادل است ، جزء کسانی نباشیم که نخواهیم بدانیم و اگر نخواهیم بفهمیم تا هستی هست نخواهیم فهمید.

               اگر یک رهجوی سفر اولی که وارد سفر شده و در حال انجام درمانش است باید بفهمد که دارد چه کاری انجام می دهد و باید این را حس کند ، اگر زندگی اش در حال تغییرات است این را باید بفهمد ، اگر از حال خوبی برخوردار است و یک پله کم کرده است باید جشن بگیرد ، اگر نفهمد و متوجه نشود ، از نظر جهان بینی دچار اشکال است و بعدا رشد و توسعه ان فرد یا دیر انجام می شود و یا ناقص انجام می شود و یا اصلا انجام نمی شود و وقتی انجام نمی شود دچار ناامیدی می شود و اولین سوالی که در ذهنش پیش می اید این است که من نمی کشم برای چی ؟  نمی زنم برای چی ؟ و می رود و این کار را می کند ، بی حسی در صور آشکار و پنهان ، یعنی یکی از دلایل برگشت از لژیون ، ندانستن قدر OT یعنی بی حسی ، داروی  OT یعنی چی ؟  فرد حتما باید برود از بیرون مواد بخرد و بخورد که هزار نا خالصی در آن است که در حال حاضر تمام این مشکلات گریبان گیر همه شهرها شده است .               باید قدر فضا و جایگاه و صندلی ای که داریم را بدانیم و به هیچ موضوعی و نیرویی ومشکلی و اتفاقی اجازه ندهیم که سفرمان مخدوش شود .

               آموزش های ما در کنگره  60 برگرفته از مغز کلام ا... است و باید مزه آن را در صور آشکار و پنهان بچشیم و احساس کنیم که خداوند بالاترین کمک و یاری را به تک تک ما کرده است و باید از او سپاس گذار باشیم ، هم به زبان و قلب و هم به عمل در واقع صور آشکار و پنهان باید منطبق بر یکدیگر باشند .

               ما برای رسیدن به سلامتی هیچ قیمتی نمی توتنیم تعیین کنیم و فقط باید قدر این فضا و آموزش ها را بدانیم ، هیچ روزنه ای نباید برای نیرو های شیطانی وجود داشته باشد .
               هیچ راهی جز در کنگره 60 برای رسیدن به سلامتی و درمان قطعی اعتیاد وجود ندارد و اگر ما این سلامتی و این راه را نبینیم در حقیقت دچار بی حسی شده ایم و باید قدر سلامتی خودمان را بدانیم و نباید بی حسی و نا امیدی را به درون خودمان راه بدهیم و باید به داشته هایمان نگاه کنیم ، بی حسی راه را برای ورود خواسته های نامعقول باز می کند ...

مسافر منصور
مورخ 1396/2/17


              


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر